Biuro Podróży WIGRADLACZEGO MY?
* Istniejemy na rynku turystycznym nieprzerwanie od 1991 roku,
* Mamy profejsonalne podejście do klienta,
* Rozwijamy się z każdym rokiem,
* Nieustannie poszukujemy pomysłów do nowych ofert,
* Tworzymy niekonwencjonalne programy stworzone na indywidualne potrzeby,
* Współpracujemy ze sprawdzoną bazą noclegową, firmami transportowymi, doświadczoną kadrą.

Mija kolejny rok intensywnej i wytężonej, ale także fascynującej pracy w 26-letnim życiu Biura. Praca ta jest dla nas drogą do realizacji marzeń oraz ambicji odkrywania przed Wami piękna naszego kraju. W centrum uwagi są dla nas, przede wszystkim, wycieczki szkolne oraz wczasy wypoczynkowe. Koncentrujemy się na młodzieży szkolnej, która wyjeżdżając na wycieczki potrzebuje edukacji, ale również dobrej zabawy. Bardzo cieszymy się, kiedy Opiekunowie oraz młodzi uczestnicy naszych wypraw, ufając naszej rzetelnej organizacji, wracają do Biura w kolejnych latach.Równie ważni są dla nas Seniorzy, których zadowolenie po powrocie z wyjazdu jest szczególnie cenne. Staramy się wsłuchiwać w potrzeby Klientów, aby jak najlepiej realizować ich oczekiwania. Jesteśmy otwarci na konstruktywne opinie i oceny, które pozwalają na jeszcze lepsze dostosowanie oferty do Waszych oczekiwań. Chcemy, żeby każdy wyjazd z nami, był okazją do odkrywania najpiękniejszych zakątków Polski, do zawierania nowych znajomości, a także do dobrej zabawy.


Image titlePaulina
Realistka. Trzyma w ryzach zbyt rozbudowane pomysły na wyjazdy. Przekształca je w fajne oferty zarówno dla dorosłych jak i dla młodzieży. Lubi kontakt z ludźmi i cieszy ją zadowolenie klientów powracających do Biura w kolejnych sezonach turystycznych. W wolnym czasie przemierza rowerem polskie drogi, w poszukiwaniu nowych i ciekawych propozycji turystycznych. Fanka literatury kryminalnej.

Magda
Marzycielka. W pracy poświęca czas na tworzenie nowatorskich i niebanalnych programów wycieczek po Polsce. Konsekwentnie przemierza kraj w poszukiwaniu mało znanych a interesujących miejsc, które można pokazać turystom. Prywatnie: miłośniczka kultury nordyckiej. Wolne chwile poświęca na eksperymentowanie w balkonowym ogródku. Aktywnie wypoczywa na długich marszach z psem.