Sylwester Paryż

29.12-02.01.2018

Promocja

Kraj

Francja

Miejscowość

Paryż

Transport

Autokar/bus

Termin i cena

29.12-02.01.2018 1259 zł

DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd na nocleg tranzytowy na terenie Niemiec.Image title

DZIEŃ 2:
Śniadanie. Przyjazd do Paryża. Spacer na wyspę Cite ze wspaniałymi zabytkami: katedra Notre Dame, Pałac Sprawiedliwości, Sainte Chapelle. Wizyta w galerii handlowej Lafayette z przepiękną secesyjną kopułą oraz kunsztownymi świątecznymi ozdobami. Wjazd na wieżę Eiffla. Obiadokolacja (fakultatywnie), zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

DZIEŃ 3:
Śniadanie. Wycieczka do Wersalu, barokowej rezydencji Ludwika XIV i Ludwika XV – zwiedzanie kompleksu pałacowego. Powrót do Paryża, zwiedzanie Luwru, jednego z najstarszych i najważniejszych muzeów na świecie, m.in.: Nike z Samotraki, Venus z Milo, Mona Lisa. Rejs statkiem po Sekwanie. Spacer po Polach Elizejskich: Łuk Triumfalny, ekskluzywne sklepy, restauracje, teatry. Obiadokolacja z winem (fakultatywnie). Przywitanie Nowego Roku na Polach Elizejskich. Powrót do hotelu około godz. 01.30, nocleg.

DZIEŃ 4:
Śniadanie. Zwolnienie pokoi w hotelu. Przejazd środkami komunikaImage titlecji miejskiej do dzielnicy Montmartre: zwiedzanie bazyliki Sacre Coeur, plac Artystów – Place du Tertre z ulicznymi malarzami, kawiarniami, restauracjami. Kabaret Moulin Rouge oraz plac Pigalle, wyjazd z Paryża. W drodze do Polski wizyta Brukseli, spacer po zabytkowym centrum: Grand Place, ratusz z XVw., Dom Królewski, domy cechowe, kościół św. Mikołaja oraz symbol Brukseli Manneken Pis (siusiający chłopiec). Obiadokolacja (fakultatywnie), nocny przejazd do kraju.

DZIEŃ 5:
Przyjazd do Polski. Powrót do poszczególnych miejscowości.

Istnieje możliwość wyjazdu z następujących miast: Gdańsk, Słupsk, Koszalin, Szczecin, Olsztyn, Warszawa, Łódź, Konin, Poznań, Toruń, Bydgoszcz, BIałystok, Radom, Rzeszów, Tarnów, Kielce, Częstochowa, Katowice, Kraków, Gliwice, Opole, Wrocław.

Zarezerwuj już dziś tel. 22 665 06 06, 22 664 94 86

CENA IMPREZY OBEJMUJE

- przejazd autokarem (wc, barek, dvd, klimatyzacja),
- 3 noclegi w hotelach**/*** w pokojach 2 - osobowych z łazienką,
- 3 śniadania w formie bufetu,
- opiekę pilota, program turystyczny,
- ubezpieczenie Signal Iduna NNW, KL, bagaż

DODATKOWO PŁATNE:

Pakiet do realizacji programu: 110 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, rejs statkiem po Sekwanie, bilety komunikacji miejskiej, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.

DOPŁATY OPCJONALNE:

- dopłata do pokoju 1-osobowego: 360 zł
- dopłata do 3 obiadokolacji (bez napojów): 210 zł
- dopłata do kolacji sylwestrowej w paryskiej restauracji: 380 zł

WAŻNE INFORMACJE

1.Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami.
2.Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (bus, samochód osobowy, autokar liniowy, pociąg). Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota.
3.Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 os. wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBP OLSZTYN ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Klient wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
4.Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
5.Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Klienta.
6.Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide lub inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisach poszczególnych wycieczek.
Obligatoryjny koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób. Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości uczestników przed wycieczką. Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie o 25% podanej ceny w EUR/GBP/inna waluta. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce.
7.Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1 – osobowego.
8.Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym transporcie.

Sylwester Paryż (29.12-02.01.2018) Francja /Paryż /Autokar/bus

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

UCZESTNICY WYJAZDU

Dodaj nowego uczestnika
#

Dziękujemy za wypełnienie formularza. Niebawem nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem.