Sylwester Luksemburg Belgia Holandia

29.12-02.01.2018

Promocja

Miejscowość

Brak informacji

Transport

Autokar/bus

Termin i cena

29.12-02.01.2018 1199 zł

DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników, wyjazd z kraju według rozkładu. Przejazd na nocleg Image titletranzytowy na terenie Niemiec.

DZIEŃ 2:

Śniadanie. Przyjazd do Holandii – kraju wydartego morzu, z bogatą kulturą i architekturą. Wizyta w Amsterdamie, zwanego Wenecją Północy: wizyta w szlifierni diamentów (możliwość zakupów), Rijksmuseum – muzeum państwowe ze zbiorami sztuki holenderskiej (m.in. obrazy Rembrandta, Vermeera, Halsa), muzeum Vincenta van Gogha, rejs po kanałach Amsterdamu (w zależności od pogody), dający możliwość najlepszego poznania XVII - wiecznej architektury miasta. Spacer po mieście: plac Lejdena, wieża mennicy, ulica Kalvestraat z licznymi sklepami, plac Dam z pałacem królewskim, kościołem Nowym, pomnikiem narodowym. Obiadokolacja (fakultatywnie). Spacer po dzielnicy „czerwonych latarni”. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 3:
Śniadanie. Pobyt na farmie holenderskiej z produkcją sera i sabotów, następnie przejazd do Hagi, siedziby rządu holenderskiego; zwiedzanie miasta: Pałac Pokoju, w którym mieści się Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. Następnie Parlament, starówka z kościołem św. Jakuba i Pałacem Królewskim. Przejazd do Brukseli. Zwiedzanie stolicy Belgii, miasta piwa i czekolady. Objazd miasta autokarem: m.in. dzielnica europejska: Rada Unii Europejskiej, siedziba Komisji Europejskiej, Image titleParlament Europejski. Obiadokolacja (fakultatywnie), przywitanie Nowego Roku na najpiękniejszym rynku Europy Grand Place: Ratusz z XV w., Dom Królewski, domy cechowe, katedra św. Michała. Powrót do hotelu na nocleg około godz. 01:30.

DZIEŃ 4:
Śniadanie Wizyta u Manneken Pis’a - siusiającego chłopczyka, symbolu Brukseli, następnie park Cinquantenaire z Łukiem Triumfalnym upamiętniającym 50 rocznicę powstania państwa belgijskiego. Przejazd do Luksemburga stolicy Wielkiego Księstwa Luksemburg, zwiedzanie miasta: plac Konstytucji, katedra Notre Dame, pałac książęcy, fragmenty cytadeli, spacer nad dzielnicą Grund, ulicą de la Corniche, czyli najpiękniejszym „balkonem” Europy. Obiadokolacja (fakultatywnie). Wyjazd do kraju, nocny przejazd przez Niemcy.

DZIEŃ 5:
Przyjazd do kraju, powrót do poszczególnych miejscowości.

Program imprezy jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

Wyjazdy z róznych miast!!!
O szczegóły zapytaj w biurze tel. 22 665 06 06, 22 664 94 86

DOPŁATY OPCJONALNE:
Dopłata do 3 obiadokolacji (bez napojów): 260 zł
Dopłata do pokoju 1-os.  290  zł

CENA IMPREZY OBEJMUJE:
- przejazd autokarem (klimatyzacja, barek, dvd, wc)
- 3 noclegi w hotelach**/*** w pokojach 2 - os. z łazienką
- 3 śniadania w formie bufetu
- program turystyczny
- opiekę pilota
- ubezpieczenie Signal Iduna (KL 10.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż podróżny 1.000 PLN)

DODATKOWO PŁATNE:
- pakiet do realizacji programu: 60 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, rejs po kanałach w Amsterdamie, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.

WAŻNE INFORMACJE:
1.    Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami.
2.    Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (bus, samochód osobowy, autokar liniowy, pociąg). Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota.
3.    Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 os. wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBP OLSZTYN ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Klient wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
4.    Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
5.    Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Klienta.
6.    Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide lub inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisach poszczególnych wycieczek. Obligatoryjny koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób. Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości uczestników przed wycieczką. Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie o 25% podanej  ceny w EUR/GBP/inna waluta. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce.
7.    Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1 – osobowego.
8.    Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym transporcie.

Sylwester Luksemburg Belgia Holandia (29.12-02.01.2018) Kraje Beneluxu /Autokar/bus

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

UCZESTNICY WYJAZDU

Dodaj nowego uczestnika
#

Dziękujemy za wypełnienie formularza. Niebawem nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem.