Sylwester Bratysława-Budapeszt

Wyjazd potwierdzony !

Nowość

Kraj

Brak informacji

Miejscowość

Budapeszt

Transport

Autokar/bus

Termin i cena

29.12-01.01.2018 997 zł

DZIEŃ 1
Wyjazd z kraju wg rozkładu, przejazd w okolice Bratysławy, zakwaterowanie, obiadokolacja Oferty sylwestrowe(fakultatywnie), nocleg.

DZIEŃ 2
Śniadanie, zwiedzanie Bratysławy: rynek starego miasta z renesansowym Ratuszem i Ratuszem Starym, fontanna Maksymiliana, Wieża i Brama Michalska. Przejazd do Budapesztu, zakwaterowanie, obiadokolacja (fakultatywnie), nocleg w hotelu.

DZIEŃ 3
Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie Budapesztu, m.in.: Plac Bohaterów z Pomnikiem Millenium, Wzgórze Zamkowe z bajkową Basztą Rybacką i kościołem Macieja, Zamek Królewski (dziedziniec). Następnie Parlament (z zewnątrz), Bazylika Św. Stefana, najsłynniejszy deptak w Budapeszcie – Vaci. Obiadokolacja (fakultatywnie). Powrót do hotelu, indywidualne przygotowania do zabawy sylwestrowej. Przywitanie Nowego Roku na placach i ulicach w centrum Budapesztu lub w węgierskiej.

DZIEŃ 4
Śniadanie. Przyjazd do Polski, powrót do poszczególnych miejscowości w kraju.Oferty sylwestrowe

Program jest ramowy, kolejność odwiedzanych miejsc może ulec zmianie.

Wyjazdy z róznych miast!!!
O szczegóły zapytaj w biurze tel. 22 665 06 06, 22 664 94 86

CENA IMPREZY OBEJMUJE

- przejazd autokarem (klimatyzacja, barek, WC, dvd) lub busem (klimatyzacja, dvd)
- 3 noclegi w hotelach **/*** w pokojach 2 - os. z łazienką
- 3 śniadania w formie bufetu
- opiekę pilota
- program turystyczny
- ubezpieczenie KL, NNW, bagaż

DODATKOWO PŁATNE:

Pakiet do realizacji programu wycieczki: 50 EUR (bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki.

DOPŁATY OPCJONALNE:
- dopłata do pokoju 1-osobowego: 280 zł
- dopłata do 3 obiadokolacji (bez napojów): 220 zł
- dopłata do kolacji sylwestrowej: 260 zł

WAŻNE INFORMACJE

1. Wycieczki będą realizowane w zależności od ilości uczestników w grupie: wygodnymi autokarami lub wygodnymi busami.
2. Niektóre połączenia krajowe mogą być realizowane innymi środkami transportu niż autokar (bus, samochód osobowy, autokar liniowy, pociąg). Trasy antenowe obsługiwane są bez pilota.
3. Wyjazd *antenkowy za dopłatą z wybranego miasta organizowany przy minimum 6 os. wsiadających. W przypadku braku wymaganego min. 6 osób PBP OLSZTYN ma prawo anulować wyjazd z danej miejscowości. Anulacja wyjazdu nie upoważnia do bezkosztowej rezygnacji z wycieczki. W takim przypadku Klient wybiera wyjazd z innej miejscowości gwarantowanej.
4. Podczas przejazdów krajowych w ramach niektórych wycieczek możliwe są przesiadki.
5. Godziny i miejsca wsiadania mogą ulec zmianie, po wcześniejszym poinformowaniu Klienta.
6. Pakiet do realizacji programu (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, opłaty klimatyczne oraz koszty zestawu słuchawkowego Tour Guide lub inne) nie jest ujęty w cenie imprezy wyrażonej w PLN. Cena pakietu do realizacji programu podana jest przy opisach poszczególnych wycieczek.
Obligatoryjny koszt pakietu dotyczący realizacji programu jest kalkulowany przy grupie min. 40 osób. Przy mniejszej ilości uczestników cena pakietu zostanie przeliczona na odpowiednią ilość osób w grupie i podana do wiadomości uczestników przed wycieczką. Cena pakietu może być podwyższona maksymalnie o 25% podanej ceny w EUR/GBP/inna waluta. Powyższa zmiana nie upoważnia Klienta do rezygnacji z uczestnictwa w wycieczce.
7. Osoby podróżujące samotnie, które nie chcą dopłacać do pokoju 1–osobowego, będą dokwaterowane do innej osoby tej samej płci w pokoju 2–osobowym. W przypadku braku drugiej osoby na dokwaterowanie Klient będzie musiał zapłacić połowę stawki dopłaty do pokoju 1 – osobowego.
8. Kolejność zapisów na wycieczkę decyduje o zajmowaniu miejsc w głównym transporcie.

Sylwester Bratysława-Budapeszt (Wyjazd potwierdzony !) /Budapeszt /Autokar/bus

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

UCZESTNICY WYJAZDU

Dodaj nowego uczestnika
#

Dziękujemy za wypełnienie formularza. Niebawem nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem.