Częstochowa

17.03.2018

Kraj

Polska

Miejscowość

Częstochowa

Transport

Autokar/bus

Termin i cena

17.03.2018 99 zł

Wyjazd z Pl. Defilad o godz. 7:00 (zbiórka uczestników 15 min przed wyjazdem), przejazd do Częstochowy. Chyba każdemu Polakowi znana jest charakterystyczna sylwetka Sanktuarium Jasnogórskiego. Proponujemy dokładniejsze zapoznanie się z obiektami na Jasnej Górze. Główną częścią zespołu klasztornego jest barokowa Bazylika Znalezienia Krzyża Świętego i Narodzenia Najświętszej Marii Panny. W przylegającej do bazyliki Kaplicy Cudownego Obrazu znajduje się obraz Matki Boskiej Częstochowskiej uznawany przez kościół katolicki i prawosławny za cudowny. W jasnogórskim skarbcu zgromadzone są wota o różnym charakterze i wymowie – obok eksponatów o wielkiej wartości materialnej są również wota o szczególnej wartości uczuciowej, a wszystkie łączy wdzięczności za doznane łaski. W dawnym arsenale – zbrojowni utworzone zostało Muzeum Militarne gdzie zgromadzono cenne pamiątki historyczne. Wały jasnogórskie stanowią pozostałości dawnych umocnień klasztoru. Oprócz zwiedzania przewidziana jest możliwość uczestniczenia w Mszy Świętej oraz czas wolny. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd w godzinach wieczornych.
Image title
ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ TEL. 22 665 06 06, 22 664 94 86

Cena zawiera:

przejazd autokarem - standard turystyczny (dostosowany do wielkości grupy), opieka pilota, ubezpieczenie NNW, podatek VAT-marża.

Cena nie zawiera:

biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz kosztów programowych.

Uwagi:

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji (koszt 3,5 % ceny wyjazdu). Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.


Częstochowa (17.03.2018) Polska /Częstochowa /Autokar/bus

DANE OSOBY ZGŁASZAJĄCEJ

UCZESTNICY WYJAZDU

Dodaj nowego uczestnika
#

Dziękujemy za wypełnienie formularza. Niebawem nasz przedstawiciel skontaktuje się z Państwem.